Hizmetlerimiz

Satış Sonrası Destek

Armell Makina Ambalaj ve Gıda Sanayi olarak ürün ve servis hizmetini güvenli, fonksiyonel ve sürekli olarak en iyi şekilde sürdürmektedir.

İyi bir satış sonrası hizmet, tasarım ve üretim aşamasından başlar. Satış sonrasında karşılaşılacak sorunları öngörerek üretim yapabilmek, bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmayı gerektirir ve Armell Makina Ambalaj ve Gıda Sanayi uzmanı olduğu bu konuda dünya çapında bir bilgi ve tecrübeye sahip olduğunu, ürettiği ürünler ve gerçekleştirdiği projelerle ispatlamıştır.

Armell Makina Ambalaj ve Gıda Sanayi üretimini yaptığı her ürünün servis ihtiyacını karşılamak amacıyla her geçen gün yenilenen ve büyüyen kadrosuyla müşterilerinin hizmetindedir.

Üretim süreci tamamlandıktan sonra uzman kadrosuyla her türlü ürünün montajını yapar. Montaj sonunda müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına montajını yaptığı ürünlerin kontrollerini yaparak anahtar teslim olarak müşterilerinin hizmetine sunar.

Armell Makina Ambalaj ve Gıda Sanayi, bünyesindeki teknik personeliyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünlerine düzenli olarak periyodik bakım yapmaktadır.

Ürettiği ürünler için çok geniş bir yelpazede satıştan sonra yedek parça hizmeti vermektedir.

Montaj

Montaj elemanlarının yaptığı yeni kurulumlarda kusurlu malzeme ve işçiliğe karşı garanti sağlanır.

Montaj elemanları işyerinizdeki teknisyenleriniz için eğitim verirler.

Bütün Armell Makina Ambalaj ve Gıda Sanayi montaj elemanları kapsamlı fabrika eğitimi alırlar. Ayrıca mevcut ve yeni ürünler üzerine devam eden eğitimlere katılarak yeterliklerini sürdürmektedirler.

Günlük sistem çalışmasında, bakımda, hata düzeltmede, tamirde, güvenlik testlerinde veya karmaşık değişikliklerde desteğe ihtiyacınız olduğunda sağladıklarımız:

  • İsteklerinize cevap vermek,
  • İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan önleyici bakım stratejileri,
  • Nitelikli ve deneyimli servis personeli,
  • Orijinal yedek parçaların hızlı teslimi,
  • Sisteminizi planlamak ve en uygun hale getirmek için tam destek,

Armell Makina Ambalaj ve Gıda Sanayi montaj elemanları montaj yaparken doğru alet ve ekipmanları kullanma konusunda donanımlıdırlar. Kaliteli ürün geliştirmedeki becerisini kaliteli satış sonrası hizmet alanında da gösteren Armell Makine Ambalaj ve Gıda Sanayi, satış sonrası yaşanan sıkıntıları giderme konusuna hızlı ve güler yüzlü çözümler getirmektedir.