Kalite Politikamız

Armell Makina Ambalaj Gıda Sanayi olarak etkin kalite yönetim sistemi ile çalışanlarımızla birlikte iş memnuniyeti sağlayarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürün sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve çevresel sorumluluğumuzu faaliyetlerimizle hassasiyetle yerine getirmekteyiz.

Politikamız; çevre bilinci içinde, rekabet ortamına uygun araştırmacı bir tutumla mamul üretmek, müşteri odaklı hizmet vermek ve kuruluşumuz içinde çalışanlarımıza bir aile gibi davranıp uyum içinde olmaktır.

  • Sektörümüzde yenilikçi ve üretici, her türlü hizmet ve ürünlerimiz ile kalitenin öncüsü olmaktır.
  • Müşteri merkezli hizmet anlayışı ile müşterinin taleplerini en kısa sürede, en yüksek kalitede karşılayabilmek, müşteri ile sürekli diyalog halinde olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve devamlılığını sağlamaktır.
  • Dünya standartlarında bir kalite yönetim sistemi etkinliğini yürütmek, bu sistemin Armell Makina Ambalaj Gıda Sanayi’nde gelişimini sağlayan değerleri üretmek ve geliştirmek, firmamızın adının bilindiği her yerde ismini kaliteli hizmet ve ürün ile özdeşleştirmektir.
  • ISO 9001:kalite felsefesinin temelini oluşturan personelimizi firmamızla bütünleştirmek, tüm kalite yönetim sistemine uyum sağlayarak etkili ve etkin bir biçimde sistemin şartlarını uygulamaktır.
  • Armell Makina Ambalaj Gıda Sanayi’nin kalite anlayışına değer katacak stratejileri belirleyerek sürekli iyileştirmek amacıyla uygulamaya geçirilen ISO 9001:kalite politikasını oluşturmak ve geliştirmektir.