Kategoriler


Dikey Dolum Makinaları
Dikey Dolum Makinaları hakkında teknik bilgiler
X
Şeker ve tuz dolum makinası ile stick ve sachet dolum yapmak mümkündür. Aynı zamanda serbest akışkanlığı olan bütün ürünleri dolum ve paketleme özelliğine sahiptir. Granül olarak bilinen bütün ürünler için kullanılabilme özelliğine sahiptir. Stick şeker makinası ile aynı zamanda çeşitli tohum paketleme ve dolumu da yapılabilir. Sachet sıvı dolum makinası ile ketçap dolum ve paketleme, mayonez dolum ve paketleme, bal dolum ve paketleme, zeytinyağı dolum ve paketleme, sos dolum ve paketleme, çikolata dolum ve paketleme yapılabilir. Sıcak ve soğuk likit dolum özelliğine sahip kazanlara sahiptir. Dolum ve paketleme makinası, paslanmaz krom ve aluminyum parçalar ile üretilmiştir. Gıdaya temas eden bölgeler AISI 316 ile üretilmiştir.

Yatay Dolum Makinaları
Yatay Dolum Makinaları hakkında teknik bilgiler
X
Şişe dolum makinası, Avrupa standartları olan AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz krom ile üretilmiştir. Cam şişe dolum, pet şişe dolum, plastik şişe dolum yapabilir. Plc kontrol sistemi ve hız kontrollü konveyör ile kolay kullanıma sahiptir. Yatay şişe dolum makinası ile zeytin yağı dolum, meyve suyu dolum, sirke dolum, limon suyu dolum, ayran dolum gibi birçok gıda ürünü ile şampuan dolum, sıvı sabun dolum gibi kozmetik ürünleri, ayrıca şurup dolum gibi medikal ürün dolumu yapılabilir. Tamamen AISI 304 ile üretilen kapak kapama makinası, vidalı kapak kapama ve çakma kapak kapama seçeneklerine sahiptir.

Makina Aksamları
Makina Aksamları hakkında teknik bilgiler
X
En iyi kalitede paslanmaz krom, galvaniz sac ile üretilen konveyörlerimiz mevcuttur. Ürün taşıma için kullanılan konveyörler için modüler bant, PVC bant, teflon bant seçeneklerini müşterimizin seçimine göre tercih etmekteyiz.

Tarih Kodlama Makinaları
Tarih Kodlama Makinaları hakkında teknik bilgiler
X
Üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti no, gibi bilgileri düşük maliyetler ile, kolaylıkla ambalajlarınıza yazabilir ve müşteri memnuniyeti sağlarsınız. Sıcak baskı uygulamasında mürekkep, ısı ve basınç ile birlikte ambalaja işlediği için silinme olasılığı yoktur.